İstanbulkart - Dijital Kartım

Seyahat Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0 bytes
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici

İstanbulkart - Dijital Kartım indir. Hava Durumu kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iOS işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanacağınız İstanbulkart ile akıllı cihazınızı çok daha verimli kullanabilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile kullanıcıların işini kolaylaştıran bu kaliteli uygulama akıllı cihazınızda oldukça küçük bir alan kaplar. Bu sayede kullanım sırasında herhangi bir sorun yaşamadan sunulan içerikleri değerlendirebilirsiniz. Fiziksel kartı dijital ortama taşıyarak İstanbulkart’ı her an yanında bulundurma fırsatı yaratan İstanbulkart Mobil artık yepyeni haliyle akıllı cihazınızda yerini almaya hazırdır. Kullanımı son derece kolay olan bu kaliteli uygulama akıllı cihazınızda oldukça küçük bir alan kaplayacaktır.

İstanbulkart Mobil yenilenmiş haşiyle artık daha kullanıcı dostu hale gelirken tasarımını da “İstanbul Seni Seviyor” konseptiyle yenileyerek yeni marka kimliğine uygun hale geldi. Her bir içeriğiyle kullanıcıların beğenisini kazanan İstanbulkart uygulamasından faydalanmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Uygulama kullanıcıların işini kolaylaştırmak ve ulaşım ödemelerini akıllı cihazından kısaca halletmek için kolaylık sağlar. Her bir içeriği ile kullanıcıların beğenisini kazanan İstanbulkart uygulaması ile akıllı cihazınızı daha donanımlı bir şekilde kullanabilirsiniz. İstanbul'un her yerinde kullanabileceğiniz bu kaliteli uygulama ile gelişim sağlamak sandığınız daha kolay olacaktır.

İstanbulkart indir

BELBİM AŞ, İstanbulkart Mobil’i “İstanbul Seni Seviyor” konseptiyle yeniden tasarlayarak yepyeni bir hal alıyor ve İstanbulkart Mobil’i daha kullanıcı dostu bir tasarımla İstanbul'daki kullanıcıların beğenisine sunuyor. Yepyeni haliyle kullanıcıların beğenisine sunulan İstanbulkart Mobil’in tasarımı ve kimliği yenilenirken mobil kullanıcılarına özel indirim ve kampanyalar da sunuluyor. İstanbulkart bakiye ve abonman yükleme özelliğiyle kart yüklemelerinizi herhangi bir yükleme noktasına gitmede kolaylıkla halledebilirsiniz. Her bir içeriği ile kullanıcıların beğenisini kazanan İstanbulkart uygulaması akıllı cihazınızı çok daha verimli hale getirecektir.

Dijital karta bakiye yükleme işlemi ile işlemlerinizi kolaylıkla halletmeye odaklanın. HES kodu eşleştirmesi özelliği uğraşmadan eşleştirmenizi anında yapmanıza yardımcı olur. Yüz ve parmak izi ile giriş özelliği uygulamayı çok daha güvenilir hale getirecektir. Yenilenen login süreci çok daha hızlı ve anında giriş yapmanız konusunda yardımcı olur. İstanbulkart vizeleme özelliği herhangi bir şubeye gitmeden kartınızın vizesini yenilemeniz konusunda yardımcı olur. NFC ile karta talimat gerçekleştirme gibi gelişmiş özellikler işinizi kolaylaştıracak detaylar arasındadır. Kampanyalara katılım ve ödül alma işlemlerini takip etmek daha kolay bir hale getirildi. Bu sayede kullanımınızı geliştirmek mümkün oldu. Kullanıcılar yeni mobil uygulama üzerinden İstanbulkart’ın geçerli olduğu ulaşım ve ulaşım dışı en yakın ödeme ve yükleme noktasını görebiliyor.

İstanbulkart - Dijital Kartım indir